Bircaner Metal

Hakkımızda

Eskişehir hurdacı Bircaner Metal, geri dönüşüm sektöründe yıllardır verdiği hizmetlerle kalitesini, güvenilirliğini ortaya koymuş bir hurda firmasıdır. Eskişehir ve çevresinden her türlü hurdayı adresinden değerinde alan, her çeşit hurdayı en iyi fiyatlarla satan firmamız, meta, maden ürünlerinde geniş bir tecrübeye sahiptir.

Sanayide üretimde ortaya çıkan onlarca metal ve maden atığı,  yüksek kapasiteli araçlarımızla alınıp, hassas tartılarla tartılmaktadır. Eskişehir hurda firmaları olarak aldığımız her hurdayı piyasanın o günkü fiyatları ile değerlendirmekte, alanın da satanın da işin sonunda kazançlı çıkmasını sağlamaktayız.

Büyük ölçekli hurdaların dışında evsel atıklarınızın, hurda eşyalarınız, eski kullanılamaz haldeki ürünler ekibimiz tarafından gelip alınır. Ücretsiz araçlarımız ve bilinçli personellerimizle adresinize geliyor, kullanmadığınız, çöp durumundaki hurdaları alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.  Hurda anlamında güvenli, kaliteli hizmetler için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bircaner Metal İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Sitesi Merambağı Sok. No: 25 Eskişehir

Gsm: 0541 948 40 17 | 0507 570 07 76

Görseller